PIERŚCIONKI XUPING STEEL Jest 23 produktów.

Hurtownia pierścionków ze stali i ceramiki Xuping Jewelry

Pokazuje 1 - 6 z 23 elementów
  • Piękna obrączka z czarnej stali o szerokości 4mm w idealnym wykonaniu przez firmę Xuping Jewelry. Xuping biżuteria kup ją do swego sklepu i bądź na bieżąco z trendami najnowszej mody. Taki prezent sprawi to że każda kobieta będzie czuła się wyjątkowa.

  • Piękna tradycyjna w kształcie obrączka ze stali chirurgicznej o piaskowanej powieszchni o szerokości 4mm w idealnym wykonaniu przez firmę Xuping Jewelry. Xuping biżuteria kup ją do swego sklepu i bądź na bieżąco z trendami najnowszej mody. Taki prezent sprawi to że każda kobieta będzie czuła się wyjątkowa.

  • Piękny pierścionek ze stali chirurgicznej sygnet o atrakcyjnym, kształcie kwadratu.  Hurtownia biżuterii sztucznej Xuping Jewelry Polska zapewnia wykonanie na najwyższym poziomie, które jest widoczne już na pierwszy rzut oka. Ten wyrazisty sygnet ze stali chirurgicznej długo zachowa swój piękny wygląd i doskonale nadaje się także na wyjątkowy prezent.

  • Piękny pierścionek ze stali chirurgicznej sygnet o atrakcyjnym, kształcie owalnym.  Hurtownia biżuterii sztucznej Xuping Jewelry Polska zapewnia wykonanie na najwyższym poziomie, które jest widoczne już na pierwszy rzut oka. Ten wyrazisty sygnet ze stali chirurgicznej długo zachowa swój piękny wygląd i doskonale nadaje się także na wyjątkowy prezent.

  • Pierścionek wykonany ze stali chirurgicznej Xuping z piękną cyrkonią i czarną emalią w kształcie obrączki. Pierścionki Stainless Steel Jewelry Xuping pasują do każdej kreacji i ozdobią każdą dłoń kobiecą ale też męską. Wykonany na najwyższym poziomie sztuki jubilerskiej przez Firmę Xuping.

  • Misternie stylizowany pierścionek ze stali. Przyozdobiliśmy go brylantową cyrkonią i czarną emalią, tworząc niepowtarzalny wzór. Jednocześnie ma delikatny charakter i świetnie wygląda na każdej kobiecej dłoni. Xuping Jewelry Polska gwarantuje precyzję wykonania na najwyższym poziomie. Nasz pierścionek ze stali  to doskonały pomysł na prezent.

Pokazuje 1 - 6 z 23 elementów