Biżuteria pozłacana - 18K Jest 1633 produktów.

HURTOWNIA BIŻUTERII POZŁACANEJ XUPING POLSKA BIŻUTERIA POZŁACANA HURT

Biżuteria pozłacana Xuping to najlepszy wybór dla sklepów z biżuterią sztuczną. Xuping Polska zapewnia najniższą cenę hurtową dla sklepów.Dostawy bezpośrednie z linii produkcyjnej Xuping najnowsze wzory. Biżuteria pozłacana 18k jest wykonana z miedzi i galwanicznie pokrywana w...

HURTOWNIA BIŻUTERII POZŁACANEJ XUPING POLSKA BIŻUTERIA POZŁACANA HURT

Biżuteria pozłacana Xuping to najlepszy wybór dla sklepów z biżuterią sztuczną. Xuping Polska zapewnia najniższą cenę hurtową dla sklepów.Dostawy bezpośrednie z linii produkcyjnej Xuping najnowsze wzory. Biżuteria pozłacana 18k jest wykonana z miedzi i galwanicznie pokrywana warstwą złota i dodatkowo pokrywana specjalnym lakierem jubilerskim. Cyrkonie jubilerskie osadzane są na etapie wykonywania odlewów i układane przez specjalne automaty. Tu znajdziecie Państwo cały asortyment kolczyki, pierścionki, bransoletki, naszyjniki, naszyjniki celebrytki, łańcuszki, komplety biżuterii, zawieszki. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty Xuping Polska.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 1633 elementów
  • Niezwykle urocze, kobiece kolczyki pozłacane na sztyftach z pięknymi cyrkoniami w pięknej oprawie wykonane przez Xuping Jewelry. Wygodne i chętnie noszone zarówno przez dorosłe kobiety jak i dziewczynki. Małe kolczyki pozłacane pięknie prezentują się na uszach jako jedna lub następna para. Kolczyki o średnicy 3 mm.

  • Niezwykle urocze, kobiece kolczyki pozłacane na sztyftach z pięknymi mini serduszkami wykonane przez Xuping Jewelry. Wygodne i chętnie noszone zarówno przez dorosłe kobiety i dziewczynki. Małe kolczyki pozłacane pięknie prezentują się na uszach jako jedna lub następna para. Hurtownia biżuterii sztucznej Xuping poleca kolczyki pozłacane o średnicy 3 mm.

  • Niezwykle urocze, kobiece kolczyki pozłacane na sztyftach z pięknymi cyrkoniami w pięknej oprawie wykonane przez Xuping Jewelry. Wygodne i chętnie noszone zarówno przez dorosłe kobiety jak i dziewczynki. Małe kolczyki pozłacane pięknie prezentują się na uszach jako jedna lub następna para. Kolczyki o średnicy 4 mm.

  • Niezwykle urocze, kobiece kolczyki pozłacane na sztyftach z pięknymi cyrkoniami wykonane przez Xuping Jewelry. Wygodne i chętnie noszone zarówno przez dorosłe kobiety jak i dziewczynki. Małe kolczyki pozłacane pięknie prezentują się na uszach jako jedna lub następna para. Kolczyki o średnicy 3 mm.

  • Niezwykle urocze, kobiece kolczyki pozłacane na sztyftach z pięknymi diamentowymi cyrkoniami w pięknej oprawie wykonane przez Xuping Jewelry. Wygodne i chętnie noszone zarówno przez dorosłe kobiety jak i dziewczynki. Małe kolczyki pozłacane pięknie prezentują się na uszach jako jedna lub następna para. Kolczyki o średnicy 3,5 mm.

  • Zawieszka to szeroko stosowane słowo ale nie w marce Xuping. Tu jest to element wyglądu kobiety i odzwierciedla jej charakter. Pokazuje dyskretnie co lubi co myśli i jakie ma zainteresowania. Przedstawiamy elegancką zawieszkę pozłacaną serduszko na zdjęcie ukochanej osoby zwany sekretnikiem. Zawieszki pozłacane Xuping można dopasować do każdego łańcuszka...

Pokazuje 1 - 6 z 1633 elementów