Stainless Steel Jewelry i ceramika Jest 37 produktów.

HURTOWNIA BIŻUTERII ZE STALI CHIRURGICZNEJ I CERAMIKI XUPING POLSKA

Biżuteria ze stali chirurgicznej Xuping. Na początek prezentujemy ładne pierścionki ze stali chirurgicznej oraz ceramiczne. Zapraszamy.

Pokazuje 1 - 6 z 37 elementów
  • Pierścionek ceramiczny wąska obrączka o delikatnym wzorze wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wieloletnie doświadczenie Xuping Jewelry, sprawia, że ich wykończenie stoi na najwyższym poziomie. Hurtownia Xuping poleca pierścionek ceramiczny obrączka 3mm. Podarowane w prezencie sprawią radość każdej kobiecie.

  • Pierścionek ceramiczny czarna wąska obrączka o delikatnym wzorze wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wieloletnie doświadczenie Xuping Jewelry, sprawia, że ich wykończenie stoi na najwyższym poziomie. Hurtownia Xuping poleca pierścionek ceramiczny czarny. Podarowane w prezencie sprawią radość każdej kobiecie.

  • Pierścionek wykonany ze stali chirurgicznej Xuping z pięknym złotym wzorem zatopionym w przeźroczystej żywicy. Pierścionki Stainless Steel Jewelry Xuping pasują do każdej kreacji i ozdobią każdą dłoń kobiecą ale też męską. Wykonany na najwyższym poziomie sztuki jubilerskiej przez Firmę Xuping.

  • Piękna tradycyjna w kształcie obrączka ze stali chirurgicznej o piaskowanej powieszchni o szerokości 4mm w idealnym wykonaniu przez firmę Xuping Jewelry. Xuping biżuteria kup ją do swego sklepu i bądź na bieżąco z trendami najnowszej mody. Taki prezent sprawi to że każda kobieta będzie czuła się wyjątkowa.

  • Piękny pierścionek ze stali chirurgicznej sygnet o atrakcyjnym, kształcie kwadratu.  Hurtownia biżuterii sztucznej Xuping Jewelry Polska zapewnia wykonanie na najwyższym poziomie, które jest widoczne już na pierwszy rzut oka. Ten wyrazisty sygnet ze stali chirurgicznej długo zachowa swój piękny wygląd i doskonale nadaje się także na wyjątkowy prezent.

  • Przepiękna bransoletka ze stali chirurgicznej w pięknym męskim wykonaniu. W klasyczną silikonową podstawę wkomponowano elegancki element ze stali który nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Najwyższą jakość materiałów i perfekcyjne wykonanie zapewnia Xuping Jewelry. Hurtownia biżuterii pozłacanej poleca tą elegancką bransoletkę męską z wygodnym...

Pokazuje 1 - 6 z 37 elementów